SEPARAČNÁ KVAPALINA K 1000 25kg

Kód: 5792
Neohodnotené
€99
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

SEPARAČNÁ KVAPALINA PROTI LEPENIU ODSTREKOV PRI ZVÁRANÍ

Pri zváraní alebo vypaľovaní kovových materiálov vznikajú žeravé odstreky ktoré sa obvykle prilepujú nielen na samotný materiál, ale aj na prípravky, čo spôsobuje následné komplikácie pri ich odstraňovaní a zvyšuje náklady na čistenie.
Použitím separačných kvapalín proti „ guličkám" dochádza nielen k výrazným úsporám vo výrobných nákladoch a to znížením času na ich odstránenie z povrchu zváraných dielov, ale tiež významne predlžujú životnosť a funkčnosť použitých prípravkov, a to vedie k zvyšovaniu stability výrobného procesu.

K 1000

• Ekologická bez-silikónová separačná kvapalina pre zváranie , biologicky odbúrateľná.
• Má oveľa väčšiu účinnosť vďaka novej technológii výroby a zloženia
• Nemá vplyv na následné povrchové úpravy: katoforéza, galvanika, zinok (chem., žiar.), lakovanie ap.
• Významne posilňuje stabilitu výrobných procesov a znižuje náklady na výrobu
• Obsahuje inhibítor korózie. Chráni okolie zvaru proti korózii viac ako 1 rok za predpokladu, že nepríde k styku s vodou.
• Neriedi sa
• Je nehorľavá

APLIKÁCIA:

Kvapalina K 1000 sa môže nanášať ručným mechanickým rozprašovačom s kovovou tryskou, tlakovým rozprašovačom so širokým rozstrekom ,vhodný pre ochranu veľkých plôch, striekacou pištoľou alebo inými rozprašovačmi, ktoré zaistia aplikáciu prípravku na chránené plochy v tenkom filme. K nanášaniu možno použiť aj štetec, valček alebo hubku apod. Zásadne sa K 1000 nanáša na materiál v jemnom filme pozdĺž zvaru. Príliš veľké množstvo kvapaliny v priestore zvaru môže spôsobiť tzv. jeho spenenie. V prípade ochrany zváracích prípravkov, stolov apod.. nanášajte primerané množstvo tak, aby Vám kvapalina nestekala z chránených povrchov. Po zváraní odstreky odstránite ľahko drôtenou kefou alebo škrabkou. Keď sa na prípravok začínajú odstreky prilepovať a k odlepeniu treba použiť väčšiu silu, aplikáciu K1000 treba zopakovať. Obvykle sa vďaka vysokej teplote v okolí zvaru kvapalina z povrchu materiálu odparí. Zvyšky kvapaliny sa odstraňujú vodou.

Prostriedok K 1000 nerieďte, chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením, skladujte pri teplotách 5 - 40°C.

Dodatočné parametre

Kategória: Chémia na zváranie a čistenie
Hmotnosť: 25.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: