OCHRANNÉ PRACOVNÉ OKULIARE WOKIN

Kód: 5873
Novinka
Neohodnotené
Značka: WOKIN
€2,50
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

455000

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu


Naše ochranné pracovné okuliare predstavujú ideálne riešenie pre ochranu vašich očí pri práci v náročných podmienkach. Tieto okuliare sú certifikované podľa najvyšších štandardov CE a ANSI, čo znamená, že spĺňajú prísne normy pre bezpečnosť očí.

Vysoká kvalita materiálu: Okuliare sú vyrobené z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý je odolný voči nárazom. Tento materiál nielenže chráni vaše oči pred potenciálnymi nebezpečenstvami, ale tiež poskytuje jasný a neskreslený pohľad, čo zlepšuje vašu produktivitu a bezpečnosť.

Nastaviteľné ramienka: Okuliare sú vybavené posuvnými ramienkami, ktoré umožňujú jednoduché prispôsobenie pre pohodlné používanie. Tým sa zabezpečuje, že okuliare perfektne sadnú na rôzne tvary tváre a nebudú vyvolávať nepohodlie počas dlhých pracovných hodín.

Certifikované bezpečnostné štandardy: S certifikátmi CE a ANSI môžete mať istotu, že naše ochranné pracovné okuliare boli testované a schválené pre svoju schopnosť chrániť vaše oči pred potenciálnymi nebezpečenstvami. Vaša bezpečnosť je našou prioritou.

Nezáleží na tom, či pracujete v priemysle, dielni, na stavbe alebo pri iných aktivitách, kde hrozí nebezpečenstvo pre vaše oči, ochranné pracovné okuliare od značky WOKIN sú tu, aby vás chránili. Investujte do svojej bezpečnosti a pohodlia s certifikovanými ochrannými okuliarmi.

Tabuľka vlastností

Záruka - 24 mesiacov
Vlastnosti - Nastaviteľné posuvné ramienka
Materiál - Polykarbonát
Vyhotovenie -Pracovné okuliare
Certifikát - ANSI, CE

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: