Zváračské rukavice SIMIR

Kód: 5192
Novinka
Neohodnotené
€3,50
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

veľ. 10

Detailné informácie

Podrobný popis

Päťprsté zváracie rukavice vyrobené z delenej hovädzej kože, šité kevlarovou niťou, bez podšívky.

Použitie:

Rukavice sú určené na bežné zváracie práce a na ochranu rúk pred mechanickými rizikami. Poskytujú ochranu pred:

- malé postriekanie roztaveného kovu,

- proti krátkodobému účinku nie príliš veľkého plameňa,

- proti teplu, ktoré sa podieľa na vedení pri dotyku,

- proti UV žiareniu z elektrických oblúkov. (V súčasnosti neexistujú štandardizované testovacie metódy na detekciu UV prenikania do materiálov rukavíc, ale metódy použité na konštrukciu zváracích rukavíc zvyčajne zabránia prenikaniu UV žiarenia.).Rukavice na ochranu pri zváraní nie sú určené na ochranu v prípade chybnej zváracej jednotky alebo jej nesprávneho použitia. Nie sú vhodné na ochranu pred úrazom elektrickým prúdom, ak sa musia používať ochranné rukavice navrhnuté podľa normy EN 60903. Rukavice sa nesmú používať, ak existuje nebezpečenstvo ich zachytenia pohyblivými časťami stroja. Ak je to možné, používajte rukavice, keď sú suché, a chráňte ich pred zbytočnou kontamináciou zvnútra aj zvonku.

Upozornenie: Materiály, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou používateľa, môžu u citlivých ľudí spôsobiť alergické reakcie. V prípade podráždenia pokožky rukavice nepokračujte. Je zodpovednosťou každého používateľa, aby posúdil, či rukavice používa za vhodných podmienok. 

Tieto rukavice sú osobné ochranné prostriedky (OOP) podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/425, patria do kategórie II a spĺňajú požiadavky týchto noriem: EN 420: 2003 + A1: 2009, EN 388: 2016, EN 407: 2004 a EN 12477: 2001 + A1 2005 - typ A

Dodatočné parametre

Kategória: ZVÁRAČSKÉ RUKAVICE
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: