Zváracia kukla VIZOR Connect

Kód: 4091
Novinka
Neohodnotené
Značka: FRONIUS
€571
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Vplyvy okolitého svetla, odrazy zváracieho oblúka, zváranie v neprístupných polohách – existuje veľa činiteľov, ktoré značne narúšajú spoľahlivosť plne automatických kukiel na ochranu pri zváraní. Pri 6 – 8 hodinách zvárania denne zapáli používateľ elektrický oblúk viac než stokrát. Predtým, ako sa automatická ochranná stmavovacia kazeta zavrie, dochádza pri každom zapálení na zlomky sekúnd k oneskoreniam. No nie s kuklou Vizor Connect.
 
 
SPOJENIE SO ZVÁRACÍM SYSTÉMOM
Vďaka technológii Bluetooth® Low Energy stmaví zvárací systém zváraciu kuklu už pred zapálením elektrického oblúka. Ochranná stmavovacia kazeta ostane aj pri najnepatrnejšom prúde, ako aj v nútených polohách nanajvýš spoľahlivo zatemnená.
 
Autopilot
Vďaka autopilotu nie je potrebné nastavenie stupňa ochrany. Ochranná stmavovacia kazeta sa zatemní automaticky a samostatne reguluje stupeň ochrany v závislosti od intenzity elektrického oblúka.
 
Panoramatický výhľad
Špeciálne vyrezaná forma ochrannej stmavovacej kazety (s výrezom na nos) dokáže poskytnúť až 6-krát väčšie zorné pole v porovnaní s bežnými zváracími kuklami.
 
Stupeň jasu 2,5
Vďaka stupňu jasu 2,5 v otvorenom stave sa kukla Vizor Connect ideálne hodí na spracovávanie a dodatočnú prácu. Sústavné nasadzovanie a skladanie je tak zbytočné.
 
TECHNICKÉ PARAMETRE:
 
Stupne ochrany 2,5/7-12 (man,) bzw, 2,5/5-12 (auto)
Prepínací čas / stmievanie 0,09 ms
Prepínací čas (tma/svetlo) 0,1s-2,0sec
Veľkosť kazety (dxšxv) "58x125mm / 2,28x4,92"" "
hmotnosť 0,55 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Samostmievacie zváracie kukly
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: