ZVÁRACIA KUKLA PANORAMATICKÁ TS-1000 ČERVENÁ

Kód: 4474
Novinka
Neohodnotené
Značka: SOLUTION
€129
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Samostmievacia zváračská kukla TS-1000 Panoráma od SOLUTION ponúka širokouhlý 180° výhľad, ideálny pre široké spektrum zváracích metód ako MMA, MIG/MAG, TIG, plazmové rezanie, a brúsenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samostmievaciu zváračskú kuklu TS-1000 Panoráma je možné nasadiť vo veľmi širokej škále použití. Umožňuje pohodlný širokouhlý výhľad 180° nielen na práve zvárané diely, ale aj na širšie okolie.

Zváračská kukla je predovšetkým určená pre zváracie metódy MMA; MIG/MAG; TIG; rezanie plazmovým lúčom alebo ako ochrana počas brúsenia a rezania (napr. uhlovou brúskou). Dokáže účinne inovatívne filtrovať modré svetlo, ktoré je škodlivé pre ľudské oči, a to podľa najnovších požiadaviek normy ISO 16321.

Čím menej modrého svetla sa zobrazuje na displeji, tým menej sú namáhané oči a tým menej únavy sa objaví počas celého dňa. Zabezpečuje aj účinnú ochranu tváre zvárača pred pôsobením žiarenia zváracieho oblúka, pred prskajúcimi žeravými iskrami a tiež uvoľňuje obe ruky aby ste sa mohli pohodlne sústrediť na zváranie.

Samostmievacia zváračská kukla TS-1000 Panoráma je vybavená samostmievacou jednotkou s filtrom ktorý poskytuje najvyššiu optickú triedu V1 (1/1/1/1) s jasným, farebne neskresleným pohľadom a dokonalou optickou čistotou (svetlosť W3). Automaticky stmievané bočné priezory môžu byť zapnuté (striedanie odtieňa W3/10) alebo vypnuté (trvalo odtieň W10).

Externe tlačidlo na boku samostmievacej kukly prepína samostmievaciu jednotku do módu GRIND (brúsenie).

Štyri módy použitia

Samostmievacia jednotka ponúka štyri módy použitia: WELD (zváranie); CUT (rezanie); GRIND (brúsenie) a MAIN SHADE (trvalé tienenie). Jednotka nastaviteľne zatmavuje v rozsahu W3/W4-8/W9-14 a je možné ju prepnúť do režimu AUTO (automatické) nastavovanie SENSI. (senzitivity), SHADE (odtieňa) a DELAY (oneskorenia). Samostmievacia jednotka obsahuje aj dva špeciálne módy: GRADIENT (sklon) a TACK (prichytenie). Na zvárací oblúk reagujú až štyri optické senzory a jeden senzor okolitého svetla.

Zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky

Napájanie samostmievacej jednotky je z dvojice vymeniteľných batérií CR 2450 a jedného solárneho článku. Batérie sú umiestnené priamo na samostmievacej jednotke na dobre prístupnom mieste. Z vonkajšej strany je hlavný a bočné priezory chránené celistvým priehľadným ochranným krytom z polykarbonátu a z vnútornej strany sú priezory samostatne chránené priehľadnými fóliami z polymérového materiálu.

Všetky módy, jednotlivé funkcie a ich hodnoty sa nastavujú ôsmimi tlačidlami a sú zobrazované na veľkom LCD displeji (50 x 13 mm). Skelet samostmievacej kukly je vyrobený zo špeciálneho ohňovzdorného nylonu povrchovo upraveného atraktívnou metalizovanou farbou. Jeho súčasťou je pohodlný štvorramenný vo všetkých smeroch nastaviteľný hlavový kríž.

Tabuľka vlastností

Záruka - 24 mesiacov
Modelová rada - TS-1000
Použitie -Brúsenie
    - Plazmové rezanie
    - Zváranie MIG/MAG
    - Zváranie MMA
    - Zváranie TIG
Prevádzková teplota - -10°C do 60°C
Rozmery priezoru - 116 x 81 mm
Stupeň zatmavenia - DIN 3, DIN 4, DIN 5, DIN 6, DIN 7, DIN 8, DIN 9, DIN 10, DIN 11, DIN 12, DIN 13, DIN 14
Ochrana pred UV/IR - trvalo
Senzor svetla - 5 senzorov
Doba prepnutia tma/svetlo - Nastaviteľné (0,1 až 2,0 sek.)
Doba prepnutia svetlo/tma - menej ako 3,3ms
Zdroj energie - Solárne dobíjanie, Vymeniteľná batéria CR2450
Materiál - Vysoko odolný polyamid nylon
Váha [kg] - 0,74
Norma - EN ISO 16321

Dodatočné parametre

Kategória: Samostmievacie zváracie kukly
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: