WELDAS zváračské nohavice, vzadu otvorené 44-7440

Kód: 3
Novinka
Neohodnotené
Značka: WELDAS
€67
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváračské nohavice, vzadu otvorené - UNI veľkosť

Značky WELDAS CE na tomto výrobku zaručujú, že bol testovaný a certifikovaný podľa nariadenia 89/686/EEC.

VŠEOBECNÉ: Tento výrobok je určený na používanie pre všetky procesy oblúkového zvárania MMA, MIG/MAG, TIG, mikroplazma, bodové zváranie a zváranie plameňom ako aj pri rezaní plazmou a kyslíkom, drážkovanie, spájkovanie a tepelné nástriky. Keďže sa použitia líšia, je na zodpovednosti užívateľa, aby identifikoval správny výrobok pre  každé použitie.

URČENIE MOŽNÝCH RIZÍK: Pri určených zváracích procesoch sú možné tieto riziká: vzplanutie, rozstrek roztaveného materiálu, sálavé teplo ako aj krátkodobý elektrický šok.

VYSOKÉ NAPATIE: Tento výrobok chráni pred krátkodobým elektrickým šokom a nechráni pred dlhším zásahom vysokými napätiami! V týchto prípadoch musíte pri zváraní a rezaní dodržiavať rovnako aj bezpečnostné inštrukcie uvedené na používaných zdrojoch! Ak je zvýšené nebezpečenstvo elektrického šoku alebo z holých elektrických vodičov, bude požadovaná dodatočná elektroizolácia ako je uvedené v 6.10 normy EN11611 na ochranu proti holým elektrickým vodičom až do 100 V = (DC).

OCHRANA TELA VO VŠETKÝCH POZÍCIÁCH: Tento výrobok chráni v určených polohách pri práci a zváraní. Je možné, že budú potrebné extra ochranné výrobky. Je na zodpovednosti užívateľa, aby ich identifikoval.

OCHRANA ZÁSTERAMI: V prípade, že sú na ochranu používané zástery, tieto by mali chrániť užívateľa minimálne od švu ku švu.

DOPLNKOVÉ ODEVY: Doplnkové odevy musia spĺňať prinajmenej triedu 1 normy EN11611.

STUPEŇ OCHRANY: Stupeň ochrany zváracích ochranných odevov sa zníži, ak je kontaminované horľavými materiálmi.

HLADINA KYSLÍKU: Zvýšenie hladiny kyslíku v ovzduší značne zníži ochranu zváracích ochranných odevov proti plameňu. Pri zváraní v stiesnených priestoroch je nutné dbať na zvýšenú opatrnosť. Vzduch obohatený vyšším množstvom kyslíku je nebezpečný!

ELEKTROIZOLÁCIA: Elektroizolačné vlastnosti odevov budú znížené, ak je odev vlhký, špinavý alebo nasiaknutý potom.

POUŽÍVANIE DVOJDIELNYCH ODEVOV: Aby dvojdielne odevy poskytli určenú úroveň ochrany, musia byť používané súčasne.

DOPLNKY NA OCHRANU TELA PRI ZVÁRANÍ: Doplnky na ochranu tela pri zváraní používané s týmto výrobkom musia spĺňať príslušné štandardy EN noriem pre riziká pri zváraní.

DOLEŽITÉ UPOZORNENIA PRE POUŽÍVANIE: Ohňovzdorné a kožené pracovné oblečenie je určené výhradne na zváranie a všeobecné pracovné použitie. Užívateľ musí dbať  na správny výber  veľkosti a kompaktnosť oblečenia. Špeciálne pri zváraní je nutné dbať na to, aby boli všetky cvoky a zipsy správne zapnuté. Ak sa na oblečenie dostane roztavený kov, musí byť okamžite odstránený. Užívateľ by mal nosiť polo kombinézy vždy v kombinácii so zváracím plášťom. V prípade, že používateľ spozoruje  príznaky podobné spáleniu od tepla či slnka, produktom pravdepodobne preniklo UV žiarenie. V takom prípade musí byť výrobok upravený alebo vymenený. Na ďalšie použitie je potom potrebné použiť viac ochranných vrstiev, alebo iný výrobok.

POUŽITÉ MATERIÁLY: Pre výrobu tohto výrobku bola použitá hovädzia štiepenka (44-7300/P, 44-7300/P-AQ: v kombinácii s látkou odolnou plameňu s gramážou 315gr/m2) a hodvábom, spolu s 5vrstvovým KEVLAR vláknom. Rovnako sú u tohto výrobku použité izolované patentné gombíky a očkové zapínacie materiály pre zatváranie a vyztuženie. DuPont a KEVLAR sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky E.I.duPont de Nemours and Company.

ZDRAVOTNÉ INFORMÁCIE: Hladiny pH, chrómu /VI/ a PCP u všetkých materiálov  boli testované a spĺňajú zdravotné štandardy CE. Farbenie: farbenie je vykonané za použitia prírodných materiálov.

PRANIE, SUŠENIE, A ŽEHLENIE: Neodporúča sa žiadne pranie, sušenie a žehlenie. Po čistení sa oblečenie musí skontrolovať.

USKLADNENIE: Uskladňujte suché a pri teplotách nad 5 stupňov C. Neukladajte na 1 paletu viac ako 5 kartónov.

STARNUTIE: Pri praní, sušení, žehlení (ktoré sa neodporúča), alebo ak nie je výrobok skladovaný podľa vyššie uvedených pokynov, starnutie tohto výrobku bude negatívne ovplyvnené.

ZÁRUČNÝ LIST: Záruka na tento výrobok sa vzťahuje na výrobné chyby a vady. Ak je možné výrobok opraviť, záručnú opravu musí vykonať iba výrobca.

ODSTRÁNIŤ: Akonáhle je už používanie tohto výrobku znemožnené, je zodpovednosťou používateľa zlikvidovať tento výrobok environmentálnym spôsobom podľa miestnych predpisov.

TRVANLIVOSŤ: Životnosť výrobku je závislá od opotrebenia a používania v príslušných oblastiach použitia.Presný časový údaj nie je možné stanoviť.

PODNEBIE PODĽA BODU 6.10 :Kondicionovanie a testovanie vzoriek bolo vykonané pri teplote (20+-2)°C a relatívnej vlhkosti (85+-5)%

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie