SAMOSTMIEVACIA ZVÁRACIA KUKLA SOLUTION TS-969 ČIERNA

Kód: 4471
Neohodnotené
€99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Samostmievacia zváračská kukla TS-969 je univerzálnym riešením pre rôzne zváracie a brúsne práce. Je kompatibilná s metódami MMA, MIG/MAG, TIG, plazmovým rezaním a ochranou pri brúsení. Vybavená technológiou TrueView+ a samostmievacou jednotkou s filtrom, kukla efektívne filtrovať modré svetlo, čím chráni oči pred únavou a poskytuje jasný pohľad bez farebného skreslenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samostmievaciu zváračskú kuklu TS-969 je možné nasadiť v širokej škále použití, predovšetkým pre zváracie metódy MMA; MIG/MAG; TIG; rezanie plazmovým lúčom alebo ako ochrana počas brúsenia a rezania (napr. uhlovou brúskou). Dokáže účinne inovatívne filtrovať modré svetlo, ktoré je škodlivé pre ľudské oči, a to podľa najnovších požiadaviek normy ISO 16321. Čím menej modrého svetla sa zobrazuje na displeji, tým menej sú namáhané oči a tým menej únavy sa objaví počas celého dňa. Zabezpečuje aj účinnú ochranu tváre zvárača pred pôsobením žiarenia zváracieho oblúka, pred prskajúcimi žeravými iskrami a tiež uvoľňuje obe ruky aby ste sa mohli pohodlne sústrediť na zváranie.

Samostmievacia zváračská kukla TS-969 je vybavená samostmievacou jednotkou s filtrom ktorý poskytuje jasný a farebne neskreslený pohľad technológie TrueView+ a externým tlačidlom na boku samostmievacej kukly, ktorým je možné prepnúť samostmievaciu jednotku do módu GRIND (brúsenie). Samostmievacia jednotka ponúka štyri módy použitia: WELD (zváranie); CUT (rezanie); GRIND (brúsenie) a MAIN SHADE (trvalé tienenie). Jednotka nastaviteľne zatmavuje v rozsahu W3/W4-8/W9-13 (V1) a je možné ju prepnúť do režimu AUTO (automatického) nastavovania SENSI (senzitivity), SHADE (odtieňa) a DELAY (oneskorenia). Samostmievacia jednotka obsahuje aj dva špeciálne módy: GRADIENT (sklon) a TACK (prichytenie).

Na zvárací oblúk reagujú štyri optické senzory a jeden senzor okolitého svetla. Napájanie samostmievacej jednotky je z dvojice vymeniteľných batérií veľkosti CR 2032 a jedného solárneho článku. Batérie sú umiestnené z vnútornej strany bloku externého tlačidla, čo umožňuje veľmi jednoduchú a pohodlnú výmenu. Z vonkajšej aj vnútornej strany je samostmievacia jednotka chránená priehľadnou ochrannou fóliou z polymérového materiálu. Všetky módy, jednotlivé funkcie a ich hodnoty sa nastavujú ôsmimi tlačidlami a sú zobrazované na veľkom LCD displeji. Skelet samostmievacej kukly je vyrobený zo špeciálneho ohňovzdorného nylonu. Jeho súčasťou je štvorramenný vo všetkých smeroch nastaviteľný pohodlný hlavový kríž.

Tlačidlo GRIND: Po jeho dlhšom stlačení prepne samostmievaciu jednotku do módu GRIND (brúsenie), alebo späť do predtým nastaveného módu.

Z vnútornej strany samostmievacej zváračskej kukly obsahuje blok tlačidla GRIND puzdro na dvojicu napájacích batérií typu CR2032.

 

Tabuľka vlastností

Záruka - 24 mesiacov
Modelová rada - TS-969
Použitie -Brúsenie
    - Plazmové rezanie
    - Zváranie MIG/MAG
    - Zváranie MMA
    - Zváranie TIG
Prevádzková teplota - -10°C do 60°C
Rozmer kazety - 114 x 133 x 9,8 mm
Rozmery priezoru - 98 x 87 mm
Rozmer vonkajšej fólie - 118 x 137 mm
Rozmer vnútornej fólie - 105 x 92 mm
Plynulá regulácia - DIN 3 - 13 + brúsenie
Stupeň zatmavenia - Brúsenie
                           - DIN 3, DIN 4, DIN 5, DIN 6, DIN 7, DIN 8, DIN 9, DIN 10, DIN 11, DIN 12, DIN 13
Ochrana pred UV/IR - trvalo
Senzor svetla - 5 senzorov
Doba prepnutia tma/svetlo - Nastaviteľné (0,4 až 2,0 sek.)
Doba prepnutia svetlo/tma - menej ako 3,3ms
Zdroj energie - Solárne dobíjanie, Vymeniteľná batéria CR2450
Materiál - Vysoko odolný polyamid nylon
Váha [kg] - 0,62

Dodatočné parametre

Kategória: Samostmievacie zváracie kukly
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: