Samostmievacia kukla VIZOR CONNECT s ruksakom

Kód: 3444
Neohodnotené
Značka: FRONIUS
€610
Dostupné do 12 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Vplyvy okolitého svetla, odrazy zváracieho oblúka, zváranie v neprístupných polohách – existuje veľa činiteľov, ktoré značne narúšajú spoľahlivosť plne automatických kukiel na ochranu pri zváraní. Pri 6 – 8 hodinách zvárania denne zapáli používateľ elektrický oblúk viac než stokrát. Predtým, ako sa automatická ochranná stmavovacia kazeta zavrie, dochádza pri každom zapálení na zlomky sekúnd k oneskoreniam. No nie s kuklou Vizor Connect.

VÄČŠIE POHODLIE - VÄČŠIA BEZPEČNOSŤ
 

  • SPOJENIE SO ZVÁRACÍM SYSTÉMOM

Vďaka technológii Bluetooth® Low Energy stmaví zvárací systém zváraciu kuklu už pred zapálením elektrického oblúka. Ochranná stmavovacia kazeta ostane aj pri najnepatrnejšom prúde, ako aj v nútených polohách nanajvýš spoľahlivo zatemnená.

  • AUTOPILOT

Vďaka autopilotu nie je potrebné nastavenie stupňa ochrany. Ochranná stmavovacia kazeta sa zatemní automaticky a samostatne reguluje stupeň ochrany v závislosti od intenzity elektrického oblúka.

  • PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Špeciálne vyrezaná forma ochrannej stmavovacej kazety (s výrezom na nos) dokáže poskytnúť až 6-krát väčšie zorné pole v porovnaní s bežnými zváracími kuklami.

  • STUPEŇ JASU 2,5

Vďaka stupňu jasu 2,5 v otvorenom stave sa kukla Vizor Connect ideálne hodí na spracovávanie a dodatočnú prácu. Sústavné nasadzovanie a skladanie je tak zbytočné.

VŠETKY VÝHODY BEŽNEJ ZVÁRACEJ KUKLY

Okrem zosieťovania pomocou technológie Bluetooth® sa môže kukla Vizor Connect samozrejme používať aj s každým bežným systémom na zváranie elektrickým oblúkom. Kukla ponúka všetky zvyčajné funkcie vysokokvalitnej automatickej zváracej kukly a pri deaktivovanej funkcii Bluetooth® adekvátne reaguje aj na optické impulzy (režim snímača). Ochranná stmavovacia kazeta sa zavrie, hneď ako sa zapáli elektrický oblúk.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Stupne ochrany 2,5/7-12 (man,) bzw, 2,5/5-12 (auto)
Prepínací čas / stmievanie 0,09 ms
Prepínací čas (tma/svetlo) 0,1s-2,0sec
hmotnosť 0,55 kg
Veľkosť kazety (dxšxv) "58x125mm / 2,28x4,92"" "
hmotnosť 0,55 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Zváracie kukly
Hmotnosť: 0.55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: