PODÁVACIA KLADKA K SOLUTION LINE

Kód: 5148/0-6 5148/0-8 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
€15
Dostupné do 7 pracovných dní Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme podávaciu kladku k SOLUTION LINE - kľúčový komponent pre zváračky zo série SOLUTION LINE, ktorý zabezpečuje efektívny a presný posuv zváracieho drôtu.

Táto kladka typu "V" je navrhnutá s ohľadom na maximálnu kompatibilitu so zváračkami série SOLUTION LINE. Jej dizajn je optimalizovaný pre použitie s oceľovým drôtom, čo umožňuje zváračom používať rôzne typy a hrúbky zváracieho drôtu bez potreby častých výmen kladiek.

Typ Kladky: Kladka "V" je ideálny pre vedenie a podávanie oceľového zváracieho drôtu, zabezpečujúc presný a hladký posuv.

Vonkajší priemer: Priemer Ø 30 mm je optimalizovaný pre dosiahnutie efektívneho prenosu a minimalizáciu trenia pri podávaní drôtu.

Vnútorný priemer: Priemer Ø 10 mm umožňuje ľahkú inštaláciu a zabezpečuje, že kladka bude správne sedieť na svojom mieste v zváračke.

Šírka: 10 mm šírka kladky je navrhnutá tak, aby poskytovala dostatočnú podporu pre zvárací drôt, zároveň zabezpečujúc, že drôt sa nebude pohybovať alebo skĺzavať počas zvárania.

Celkovo je podávacia kladka k SOLUTION LINE nevyhnutným príslušenstvom pre každého, kto používa zváračky série SOLUTION LINE. S jej robustným dizajnom, optimalizovaným pre oceľový drôt, a precízne zvolenými rozmermi poskytuje vynikajúcu spoľahlivosť a efektivitu pri zváracích prácach. Je to neoceniteľný doplnok pre zváračov, ktorí hľadajú konzistentný a presný posuv zváracieho drôtu.

Modelová rada - LINE

Použitie - Na nerez, Na oceľ

Vonkajší priemer - Ø 30 mm

Vnútorný priemer - Ø 10 mm

Šírka - 10 mm

Typ kladky - Kladka ,,V"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: