NÁHRADNÝ FILTER DO TS-AIRFRESH

Kód: 5417
Neohodnotené
€18,50
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu


Náhradný filter do samostmievacej zváracej kukly s odsávaním TS-AirFresh je nevyhnutným doplnkom pre všetkých, ktorí dbajú na kvalitu vzduchu pri práci a ochranu svojho zdravia. Tento vysoko efektívny P3 filter je navrhnutý tak, aby bol univerzálnym riešením pre viaceré odvetvia a aplikácie, kde je potrebná odstránenie nečistôt a ochrana pred škodlivými látkami.

Zváranie (ocel, nerez, hliník): Vďaka svojej spoľahlivej filtrácii zachytáva škodlivý zvárací dym a častice, čím chráni dýchacie cesty zváračov.

Lakovanie: Odstraňuje výpary a prach z lakovacích aplikácií, čím zabezpečuje kvalitný povrch nanesenej farby.

Brúsenie, rezanie, frézovanie: Efektívne eliminuje jemný prach a častice vznikajúce pri týchto procesoch, čím minimalizuje riziko respiračných problémov.

Stolárske práce: Zabraňuje vstupu dreveného prachu a rôznych častíc do pľúc, čo je kľúčové pre zdravie stolárov.

Ochrana pred vírusmi a baktériami: Tento filter je schopný zachytávať mikroorganizmy a pomáha chrániť pred ich šírením, čo je dôležité v dnešnej dobe.

Kontakt s alergénmi: Pre alergikov je tento filter skvelým spojencom, keďže pomáha znižovať vystavenie alergénom zo vzduchu.

Náhradný filter do TS-AirFresh je ľahko vymeniteľný, čím zaručuje jednoduchú údržbu a dlhodobú účinnosť vášho odsávacieho systému. Bezpečnosť, zdravie a kvalita vzduchu sú našou prioritou, a tento filter je navrhnutý s týmito cieľmi na mysli.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: