Mega set - zváračka CO2 a TIG DC na zváranie nereze MOST

Kód: 75679
Neohodnotené
Značka: Most
€1 361,50
Dostupné do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Mega set dvoch zváračiek CO2 a TIG DC na zváranie nereze aj ocele. Set obsahuje dve veľmi obľúbené zváračky s príslušenstvom značky MOST. Tento set je vhodný pre domácich majstrov aj profesionálnych zváračov a prináša výhodu všetkých zváracích metód v dvoch zváračkách.

Malá Co2 (MIG/MAG )zváračka Fanmig J5 MOST je vhodná na zváranie ocele a nereze - výborná je pre autoklampiarov a veľmi dobre zvláda aj zváranie tenkých plechov.

TIG zváračka Pontig 210 DC je ľahká, prenosná a vhodná na prácu v teréne. Táto TIG zváračka je vhodná na zváranie nereze aj ocele, disponuje jednosmerným prúdom DC.

Celé balenie setu obsahuje

Set Fanmig J5 MOST:

 • Zváračka CO2 Fanmig J5 MOST
 • Zvárací horák CO2 - MIG / MAG MOST M25 SGRIP 4m
 • Štartovacia sada k horáku M25 v kufríku 
 • Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2
 • zemniaci kábel (-) 2m 16mm2 35-50 zvárací kábel (+) 2m 16mm2 35-50 plynová hadička 3m kladka 0,8/1,0 mm spona 8/12
 • návod na použitie  

Set Pontig 210 DC MOST:

 • Zváračka TIG Pontig 210 DC MOST
 • Zvárací horák TIG 26 SGRIP / 4 m (Pontig 202 + Pontig 210)
 • Štartovacia sada na Tig horák 17/18/26 v kufríku malá
 • Zváracie káble (+ -) 25 mm2 3 m 35-50 komplet
 • Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2
 • Plynová hadička 3 m G1/4 Ø 9,5 pre Alfin

Popis jednotlivých zváracích invertorov CO2 a TIG Zváračka CO2 Fanmig J5 je moderné invertorové zváracie zariadenie na zváranie metódou MIG/MAG. Prístroj je napájaný jednofázovo na 230 V. Podávač drôtu umožňuje zváracie drôty z cievky 5 kg / D200 alebo 1 kg. Odporúčané priemery oceľových drôtov sú 0,8 mm a 1,0 mm. Na pripojenie káblov sa používajú veľké prúdové zásuvky (štekre) 35/50. Kladky, ktoré sú štandardne dodávané so zváračkou sú vhodné aj pre zváranie trubičkovým drôtom, treba však zmeniť polaritu.  Zariadenie obsahuje euro zásuvku pre pripojenie akéhokoľvek MIG horáka. Fanmig J5 umožňuje MIG/MAG a TIG DC zváranie oblúkovým zapálením. Tiež je vhodný na zváranie metódou MMA. Displej umožňuje zobrazenie zváracieho prudu a nastaviteľných parametrov. Zváračka Fanmig J5 disponuje aj obľúbenými funkciami ANTISTICK, ARCFORCE a HOT-START: HOT START - umožňuje ľahké zapálenie oblúka krátkodobým zvýšením prúdu oproti nastavenej veľkosti zváracieho prúdu. ARC FORCE - vyrovnává prípadné výkyvy napätia na oblúku, ktoré vznikajú chvením ruky zvárača pri zváraní. ANTISTICK obmedzí riziko prilepenia elektródy k zvaru. Zariadenie je chránené proti prehriatiu pomocou ventilátora a snímaču teploty a je vyrobené v súlade s normou EN 60974-1.  

Zváračka PONTIG 210 DC MOST sa používa na zváranie metódou TIG alebo MMA. PONTIG 210 DC zvára metódou TIG s pulzným prúdom s frekvenciou do 200 Hz. Pri TIG je možné zvárať oceľ a nehrdzavejúcu oceľ pomocou jednosmerného prúdu DC. Metóda MMA poskytuje funkcie HotStart a ArcForce. Vlastnosti PONTIG 210 DC MOST: nízka hmotnosť 6,2 kg robí z PONTIG 210 DC MOST perfektné riešenie pre prácu v teréne, základnou aplikáciou je ľahké a stredne náročné zváranie v týchto oblastiach: zariadenia pre potravinársky priemysel a nerezovú oceľ, chemický priemysel a potrubia, remeslá a ľahké predmety z ocele, nehrdzavejúcej ocele, konštrukcia jácht (takeláž) atď. ovládací panel sa ľahko používa a je vybavený displejom ukazujúcim rôzne funkcie procesu zvárania: PONTIG 210 DC MOST má všetky ďalšie funkcie potrebné pre profesionálne zváranie TIG (pred a za prietokom plynu, zvyšovanie prúdu, plnenie kráterov atď.), zariadenie je napájané prúdom 1x230 V.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: