Mega set - zváračka CO2 a TIG DC na zváranie nereze MOST

Kód: 75679
Neohodnotené
Značka: Most
€1 361,42
Do 3 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Mega set dvoch zváračiek CO2 a TIG DC na zváranie nereze aj ocele. Set obsahuje dve veľmi obľúbené zváračky s príslušenstvom značky MOST. Tento set je vhodný pre domácich majstrov aj profesionálnych zváračov a prináša výhodu všetkých zváracích metód v dvoch zváračkách.

Malá Co2 (MIG/MAG )zváračka Fanmig J5 MOST je vhodná na zváranie ocele a nereze - výborná je pre autoklampiarov a veľmi dobre zvláda aj zváranie tenkých plechov.

TIG zváračka Pontig 210 DC je ľahká, prenosná a vhodná na prácu v teréne. Táto TIG zváračka je vhodná na zváranie nereze aj ocele, disponuje jednosmerným prúdom DC.

Celé balenie setu obsahuje

Set Fanmig J5 MOST:

 • Zváračka CO2 Fanmig J5 MOST
 • Zvárací horák CO2 - MIG / MAG MOST M25 SGRIP 4m
 • Štartovacia sada k horáku M25 v kufríku 
 • Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2
 • zemniaci kábel (-) 2m 16mm2 35-50 zvárací kábel (+) 2m 16mm2 35-50 plynová hadička 3m kladka 0,8/1,0 mm spona 8/12
 • návod na použitie  

Set Pontig 210 DC MOST:

 • Zváračka TIG Pontig 210 DC MOST
 • Zvárací horák TIG 26 SGRIP / 4 m (Pontig 202 + Pontig 210)
 • Štartovacia sada na Tig horák 17/18/26 v kufríku malá
 • Zváracie káble (+ -) 25 mm2 3 m 35-50 komplet
 • Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2
 • Plynová hadička 3 m G1/4 Ø 9,5 pre Alfin

Popis jednotlivých zváracích invertorov CO2 a TIG Zváračka CO2 Fanmig J5 je moderné invertorové zváracie zariadenie na zváranie metódou MIG/MAG. Prístroj je napájaný jednofázovo na 230 V. Podávač drôtu umožňuje zváracie drôty z cievky 5 kg / D200 alebo 1 kg. Odporúčané priemery oceľových drôtov sú 0,8 mm a 1,0 mm. Na pripojenie káblov sa používajú veľké prúdové zásuvky (štekre) 35/50. Kladky, ktoré sú štandardne dodávané so zváračkou sú vhodné aj pre zváranie trubičkovým drôtom, treba však zmeniť polaritu.  Zariadenie obsahuje euro zásuvku pre pripojenie akéhokoľvek MIG horáka. Fanmig J5 umožňuje MIG/MAG a TIG DC zváranie oblúkovým zapálením. Tiež je vhodný na zváranie metódou MMA. Displej umožňuje zobrazenie zváracieho prudu a nastaviteľných parametrov. Zváračka Fanmig J5 disponuje aj obľúbenými funkciami ANTISTICK, ARCFORCE a HOT-START: HOT START - umožňuje ľahké zapálenie oblúka krátkodobým zvýšením prúdu oproti nastavenej veľkosti zváracieho prúdu. ARC FORCE - vyrovnává prípadné výkyvy napätia na oblúku, ktoré vznikajú chvením ruky zvárača pri zváraní. ANTISTICK obmedzí riziko prilepenia elektródy k zvaru. Zariadenie je chránené proti prehriatiu pomocou ventilátora a snímaču teploty a je vyrobené v súlade s normou EN 60974-1.  

Zváračka PONTIG 210 DC MOST sa používa na zváranie metódou TIG alebo MMA. PONTIG 210 DC zvára metódou TIG s pulzným prúdom s frekvenciou do 200 Hz. Pri TIG je možné zvárať oceľ a nehrdzavejúcu oceľ pomocou jednosmerného prúdu DC. Metóda MMA poskytuje funkcie HotStart a ArcForce. Vlastnosti PONTIG 210 DC MOST: nízka hmotnosť 6,2 kg robí z PONTIG 210 DC MOST perfektné riešenie pre prácu v teréne, základnou aplikáciou je ľahké a stredne náročné zváranie v týchto oblastiach: zariadenia pre potravinársky priemysel a nerezovú oceľ, chemický priemysel a potrubia, remeslá a ľahké predmety z ocele, nehrdzavejúcej ocele, konštrukcia jácht (takeláž) atď. ovládací panel sa ľahko používa a je vybavený displejom ukazujúcim rôzne funkcie procesu zvárania: PONTIG 210 DC MOST má všetky ďalšie funkcie potrebné pre profesionálne zváranie TIG (pred a za prietokom plynu, zvyšovanie prúdu, plnenie kráterov atď.), zariadenie je napájané prúdom 1x230 V.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie