Mega set - pulzná zváračka CO2 a TIG AC/DC na zváranie hliníka

Kód: 75907
Neohodnotené
Značka: Most
€2 293,52
Dostupné do 7 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Mega set dvoch zváračiek - pulznej CO2 a TIG AC/DC na zváranie hliníka, nereze aj ocele.

Set obsahuje dve veľmi obľúbené zváračky s príslušenstvom značky MOST.

Tento set je vhodný pre profesionálnych zváračov a zváračské dielne a prináša výhodu všetkých zváracích metód v dvoch zváračkách.

Malá Co2 (MIG/MAG) pulzná zváračka Fanmig J5 Pulse MOST je vhodná na zváranie hliník,nereze aj ocele - výborná je pre autoklampiarov a veľmi dobre zvláda aj zváranie tenkých plechov.

TIG zváračka Pontig 202 AC/DC je ľahká, prenosná a vhodná na prácu v teréne. Táto TIG zváračka je tiež vhodná na zváranie hliníka, nereze aj ocele a disponuje možnosťou zvárať TIG s pulzným prúdom s frekvenciou do 200 Hz. Viac o tejto TIG zváračke sa dočítate aj v našom blogu.

Celé balenie setu obsahuje

Set Fanmig J5 Pulse MOST:

  • Zváračka Fanmig J5 Pulse MOST
  • Zvárací horák ARC M1 4m 180/150 A
  • Sada príslušenstva ARC M1/M18

Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2 zemniaci kábel (-) 25mm /2m kábel s držiakom elektród (+) 25mm / 3m plynová hadička biela úpletová 2,5m kladka 0,8 - 1,0 mm, kladka 1,0 - 1,2 hliník návod na použitie  

Set Pontig 202 AC/DC MOST:

  • Zváračka TIG Pontig 202 AC/DC MOST
  • Zvárací horák TIG 26 SGRIP 4 m s UD
  • Štartovacia sada na Tig horák 17/18/26 v kufríku malá
  • Zváracie káble (+ -) 35 mm2 3 m 35-50 komplet
  • Plynová hadička 3 m G1/4 Ø 9,5 pre Alfin
  • Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2  

Popis jednotlivých zváracích invertorov CO2 a TIG Zváračka Fanmig J5 Pulse je invertorové zariadenie na zváranie metódou MIG/MAG pomocou impulzného prúdu alebo dvojitého pulzu. Tento moderný invertor je určený pre zváranie ocele, nerezovej ocele a hliníka. Prístroj je napájaný jednofázovo na 230 V. Podávač drôtu umožňuje zváracie drôty z cievky 5 kg / D200 alebo 1 kg. Odporúčané priemery oceľových drôtov sú 0,8 mm a 1,0 mm. Na pripojenie káblov sa používajú veľké prúdové zásuvky (štekre) 35/50.  Vlastnosti a výhody zváracieho invertora Fanmig J5 Pulse: umožňuje zvárať metódami MIG / MAG synergia pre zváranie ocele 0,8 mm a 1,0 mm, MIG / MAG impulz a dvojitý impulz a obaľovanou elektródou MMA, programy na zváranie ocele, nehrdzavejúcej ocele a hliníka (iba so špeciálnou úchytkou M24 ALSGRIP 2 m), zariadenie obsahuje euro zásuvku pre pripojenie akéhokoľvek MIG / MAG horáka, displej zobrazuje zvárací prúd a nastaviteľné parametre, pohotovostný režim, množstvo funkcií. Zariadenie je chránené proti prehriatiu pomocou ventilátora a snímača teploty a je vyrobené v súlade s normou EN 60974-1.  

Zváračka PONTIG 202 AC/DC MOST sa používa na zváranie metódou TIG s argónovým tienením (oblúkové zapaľovanie vysokofrekvenčným ionizátorom) alebo potiahnutou elektródou MMA. PONTIG  zvára metódou TIG s pulzným prúdom s frekvenciou do 200 Hz. Metóda MMA obsahuje funkcie HotStart a ArcForce. Vlastnosti PONTIG 202 AC/DC MOST: vynikajúce zváracie vlastnosti a široké možnosti použitia, skvelé riešenie pre prácu v teréne, základnou aplikáciou je ľahké a stredne náročné zváranie v týchto oblastiach:: zváranie hliníkových konštrukcií, vozidiel, reklamy atď., zariadenia pre potravinársky priemysel a nehrdzavejúcu oceľ, chemický priemysel a potrubia, remeslá a výroba ľahkých predmetov z ocele, nehrdzavejúcej ocele, konštrukcia jácht (takeláž) atď., tvrdá povrchová úprava a regenerácia, ovládací panel sa ľahko používa a je vybavený displejom ukazujúcim rôzne funkcie procesu zvárania: pre zváranie TIG AC je k dispozícii nastavenie frekvencie a vyváženia, aby sa dosiahlo najúčinnejšie zváranie hliníka pri zachovaní kvality zvaru, Metóda MMA obsahuje funkcie HotStart a ArcForce, Pontig 202 AC / DC MOST má všetky ďalšie funkcie potrebné na profesionálne zváranie TIG (pred a po prúde plynu, zvyšovanie prúdu, plnenie kráterov atď.).  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: