Mega set - pulzná zváračka CO2 a TIG AC/DC na zváranie hliníka

Kód: 75907
Neohodnotené
Značka: Most
€2 293,52
Do 3 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Mega set dvoch zváračiek - pulznej CO2 a TIG AC/DC na zváranie hliníka, nereze aj ocele.

Set obsahuje dve veľmi obľúbené zváračky s príslušenstvom značky MOST.

Tento set je vhodný pre profesionálnych zváračov a zváračské dielne a prináša výhodu všetkých zváracích metód v dvoch zváračkách.

Malá Co2 (MIG/MAG) pulzná zváračka Fanmig J5 Pulse MOST je vhodná na zváranie hliník,nereze aj ocele - výborná je pre autoklampiarov a veľmi dobre zvláda aj zváranie tenkých plechov.

TIG zváračka Pontig 202 AC/DC je ľahká, prenosná a vhodná na prácu v teréne. Táto TIG zváračka je tiež vhodná na zváranie hliníka, nereze aj ocele a disponuje možnosťou zvárať TIG s pulzným prúdom s frekvenciou do 200 Hz. Viac o tejto TIG zváračke sa dočítate aj v našom blogu.

Celé balenie setu obsahuje

Set Fanmig J5 Pulse MOST:

  • Zváračka Fanmig J5 Pulse MOST
  • Zvárací horák ARC M1 4m 180/150 A
  • Sada príslušenstva ARC M1/M18

Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2 zemniaci kábel (-) 25mm /2m kábel s držiakom elektród (+) 25mm / 3m plynová hadička biela úpletová 2,5m kladka 0,8 - 1,0 mm, kladka 1,0 - 1,2 hliník návod na použitie  

Set Pontig 202 AC/DC MOST:

  • Zváračka TIG Pontig 202 AC/DC MOST
  • Zvárací horák TIG 26 SGRIP 4 m s UD
  • Štartovacia sada na Tig horák 17/18/26 v kufríku malá
  • Zváracie káble (+ -) 35 mm2 3 m 35-50 komplet
  • Plynová hadička 3 m G1/4 Ø 9,5 pre Alfin
  • Redukčný ventil Argón/CO2 Brass MOST Plus DIN N2  

Popis jednotlivých zváracích invertorov CO2 a TIG Zváračka Fanmig J5 Pulse je invertorové zariadenie na zváranie metódou MIG/MAG pomocou impulzného prúdu alebo dvojitého pulzu. Tento moderný invertor je určený pre zváranie ocele, nerezovej ocele a hliníka. Prístroj je napájaný jednofázovo na 230 V. Podávač drôtu umožňuje zváracie drôty z cievky 5 kg / D200 alebo 1 kg. Odporúčané priemery oceľových drôtov sú 0,8 mm a 1,0 mm. Na pripojenie káblov sa používajú veľké prúdové zásuvky (štekre) 35/50.  Vlastnosti a výhody zváracieho invertora Fanmig J5 Pulse: umožňuje zvárať metódami MIG / MAG synergia pre zváranie ocele 0,8 mm a 1,0 mm, MIG / MAG impulz a dvojitý impulz a obaľovanou elektródou MMA, programy na zváranie ocele, nehrdzavejúcej ocele a hliníka (iba so špeciálnou úchytkou M24 ALSGRIP 2 m), zariadenie obsahuje euro zásuvku pre pripojenie akéhokoľvek MIG / MAG horáka, displej zobrazuje zvárací prúd a nastaviteľné parametre, pohotovostný režim, množstvo funkcií. Zariadenie je chránené proti prehriatiu pomocou ventilátora a snímača teploty a je vyrobené v súlade s normou EN 60974-1.  

Zváračka PONTIG 202 AC/DC MOST sa používa na zváranie metódou TIG s argónovým tienením (oblúkové zapaľovanie vysokofrekvenčným ionizátorom) alebo potiahnutou elektródou MMA. PONTIG  zvára metódou TIG s pulzným prúdom s frekvenciou do 200 Hz. Metóda MMA obsahuje funkcie HotStart a ArcForce. Vlastnosti PONTIG 202 AC/DC MOST: vynikajúce zváracie vlastnosti a široké možnosti použitia, skvelé riešenie pre prácu v teréne, základnou aplikáciou je ľahké a stredne náročné zváranie v týchto oblastiach:: zváranie hliníkových konštrukcií, vozidiel, reklamy atď., zariadenia pre potravinársky priemysel a nehrdzavejúcu oceľ, chemický priemysel a potrubia, remeslá a výroba ľahkých predmetov z ocele, nehrdzavejúcej ocele, konštrukcia jácht (takeláž) atď., tvrdá povrchová úprava a regenerácia, ovládací panel sa ľahko používa a je vybavený displejom ukazujúcim rôzne funkcie procesu zvárania: pre zváranie TIG AC je k dispozícii nastavenie frekvencie a vyváženia, aby sa dosiahlo najúčinnejšie zváranie hliníka pri zachovaní kvality zvaru, Metóda MMA obsahuje funkcie HotStart a ArcForce, Pontig 202 AC / DC MOST má všetky ďalšie funkcie potrebné na profesionálne zváranie TIG (pred a po prúde plynu, zvyšovanie prúdu, plnenie kráterov atď.).  

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie