Elektróda na liatinu AS Pik-55 3,2mm/ks

Kód: 3937146410
Neohodnotené
Značka: ASKAYNAK
€1,90
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektróda AS Pik 55 -  je elektróda s niklovým jadrom. Je určená na zváranie častí, vyrobených zo všetkých druhov liatiny a čiastočne na spájanie austentických legovaných liatín. Poskytuje veľmi stabilný oblúk a zanedbateľnú strusku, ktorá je ľahko odstániteľná. Zvarový kov je jednoducho opracovateľný a má totožnú farbu, ako zváraná liatina.Má výborné mechanické vlastnosti a je veľmi odolný voči praskaniu.

Priemer: 3,2mm

Dĺžka: 300mm

Prúd: 45-80A

 

Elektróda sa čiastočne využíva na spájanie a úpravy šedej liatiny, tvarovateľnej liatiny a temperovanej liatiny. Je ideálnou elektródou na spájanie liatinových častí s nehrdzavejúcimi oceľami alebo časťami ocelí. Je využiteľná ny vypĺňanie dutín odliatkov alebo priehlbenín po mechanickom opracovaní.

Je to tiež ideálna elektróda na zváranie častí vystavených veľkým dynamickým tlakom, vznikajúcich na karosériách a podstavcoch masívnych strojov. Ak je liatina zváraná bez predohrevu, je potrebné zvoliť najmenší možný priemer elektródy  a najnižší možný prúd, vzhľadom na odstránenie prebytočného prehriatia okolo zvaru. Pri zváraní hrubostenných častí sa odporúča predohrev na 150 - 200C a pomalé ochladzovanie.

 CENA JE UVEDENÁ ZA 1ks.

Chemické zloženie:

C

Fe

Ni

1

43

zvyšok

Dodatočné parametre

Kategória: OBALOVANÉ ELEKTRÓDY
Hmotnosť: 0.028 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: