Brúska na volfrámové elektródy WAG 40 MOST

Kód: 39389
Neohodnotené
Značka: Most
€990 –4 %
Brúska na volfrámové elektródy WAG 40 MOST
€990 –4 % €950
Do 3 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Brúska na volfrámové elektródy WAG 40 MOST na ostrenie volfrámových elektród používaných pri zváraní metódou TIG. Pri zváraní volfrámovou elektródou je precízne naostrenie závisle od jej priemeru, prúdu zvárania a intenzity prúdu. Vhodné naostrenie elektródy umožňuje ideálne zapálenie a horenie oblúka. Taktiež predlžuje životnosť elektródy.

Brúska na ostrenie WAG 40 MOST je potrebná pri orbitálnom zváraní TIG, plazmovom zváraní a profesionálnom manuálnom zváraní TIG.

Vlastnosti brúsky na ostrenie volfrámových elektród WAG 40 MOST: ostrenie elektródy od 1,0 do 4,0 mm nastavenie uhla ostrenia od 15 do 180° otvor na nastavenie hĺbky s cieľom minimálneho opotrebenia elektródy pri ostrení ostrenie elektród s dĺžkou od 15 mm na ostrenie krátkych elektród sa používajú dlhšie upínacie objímky označené písmenom L v dodatočnom vybavení na použitie na stole alebo ako ručné zariadenie má zabudovaný vymeniteľný filter prachu

Obsah balenia: kufrík - 1 ks, brúska - 1 ks, držiak volfrámovej  elektródy - 1 ks, nástavce na držiak elektród - 2 ks, upínacie klieštiny pre elektródy Ø 1,6 / 2,4 / 3,2 mm, vidlicový kľúč č.14, vidlicový kľúč č.17, imbusové kľúče - 2 ks, prísavka - 1 ks.

Dodatočné parametre

Kategória: Volfrámové elektródy
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: