Zváracia kukla Optrel NEO P550 karbónová

Kód: 58066
Neohodnotené
Značka: Optrel
€272,40
Dostupné do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
29.9.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria optoelektronických kukiel Optrel NEO p500 pre profesionálnych i príležitostných zváračov kombinujúca bezpečnú ochranu, komfort, kvalitu a dizajn.

Nový koncept, ktorý umožňuje reálny pohľad zvárača na farby zvaru. Kukla chráni pri zváraní metódami MIG/MAG, TIG, obaľovanou elektródou (MMA), plneným drôtom (FCAW), plazmovým oblúkom, mikro plazmovým oblúkom a pri plazmovom rezaní.

Moderný a atraktívny, ergonomický a ľahký skelet kukiel Optrel Neo p550 bol vyvinutý tak, aby spĺňal najvyššie požiadavky z hľadiska bezpečnosti. Ďalej ponúka mnoho výhod dobre známeho hlavového kríža. Dizajn hlavového kríža a skeletu optimalizuje rozloženie hmotnosti, a tým eliminuje napätie krčných svalov zvárača. Z hľadiska pohodlia pri nosení ide o jedinečný a bezkonkurenčný výrobok.

Čo ponúka kukla Optrel p550? optimalizovaná ochranná fólia pre dokonalú ochranu proti odlietajúcim časticiam a výparom, samostmievaciu kazetu s novou ADF technológiou, pohodlný, nastaviteľný hlavový kríž, optimalizované rozloženie hmotnosti kukly - váži iba 495 g.

Vlastnosti samostmievacej kazety:

  • True Color View - špeciálne vyvinutý UV/IR filter poskytuje realistické vnímanie farieb,
  • funkcie: oneskorenie (Delay) pre nastavenie rýchlosti prechodu z tmavého stavu samostmievacej kazety do svetlého po skončení zvárania,
  • citlivosť (Sensitivity) detekcie oblúka môže byť prispôsobená zváraciemu postupu aj pracovným podmienkam,
  • nový energetický koncept - efektívny elektronický systém vrátane „Super-Sleep-Módu“ ostáva pripravený na použitie cca 3000 hodín bez nabíjania batérií
  • stupne zatemnenia v aktívnom stave: 9-13,
  • stupeň zatemnenia v neaktívnom stave: 4,
  • oblasť výhľadu: 50 x 100 mm,
  • kazeta s klasifikáciou podľa EN 379 1/1/1/2.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: